Apie Protų Lygą

Mielas lankytojau, mes turime Jums klausimą - kada paskutinį kartą kartu su sau svarbiais žmonėmis leidote laiką įdomiai? Sakydami įdomiai, turime omenyje tai, jog kartu ieškojote atsakymų į klausimus, bandėte kartu kaip komanda nugalėti.

Mes manome, jog svarbiausia yra gerai praleistas laikas su brangiais ir artimais žmonėmis. Todėl sukūrėme šią pramogą tam, jog JŪS turėtume dar vieną progą kartu su antra puse, tėvais, vaikais, visa šeima ar brangiais draugais susitikti ir sekmadienio vakarą praleisti kitaip - patobulėjus, kažką naujo sužinojus, o svarbiausia, gerai praleidus laiką su artimais žmonėmis. Būtent tai yra priežastis, dėl ko mes sukūrėme „Protų lygą“.

Protų lyga - tai intelektualus žaidimas virtualioje aplinkoje, kurį galite žaisti su kompiuteriu, planšete arba mobiliuoju telefonu. Tai kitoks, dar nepatirtas, vakaro praleidimo būdas. Tikriausiai daug kam iš Jūsų yra tekę žiūrėti įvairius protmūšius ar viktorinas per televiziją. Tačiau nuo šiol turite galimybę kartu su savo artimaisiais patys sudalyvauti tokio tipo projekte, realiu laiku, kiekvieną sekmadienio vakarą.

Dalyvauti gali kiekvienas. Galite turėti komandą, galite žaisti vienas. Jums tereikia turėti kompiuterį, išmanųjį telefoną arba kitą panašų įrenginį su interneto prieiga. Na, o jeigu jūsų prietaisas jau paruoštas - kviečiame užsiregistruoti į žaidimą, nusiteikti smagiam laiko praleidimui ir savo proto tobulinimui. Kiekvieną savaitę žaidėjų laukia vis naujas žaidimas, kuris privers pamąstyti ir pagalvoti visus.

Iki susitikimo virtualiuose „Protų lygos“ žaidimuose!